Laky

Laky

Nopolux – vysoko lesklý, rýchlo schnúci lak z umelej živice vysokej kvality a s vynikajúcimi krycími vlastnosťami pre vozidlá, traktory a stroje.

Množstvo štandardných farbieb všetkých hlavných značiek poľnohospodárskej techniky.
Nopolux je odolný proti nárazom, poškriabaniu ale aj extrémne odolný proti poveternostným vplyvom a olejom, tvrdý a elastický s jednoduchými vlastnosťami spracovania.
Farby pôvodných výrobcov pre traktory, kombajny, poľnohospodárske stroje, stavebné stroje a priemyselné vozíky rôznych výrobcov.

Pod značkou NOPOLUX dodává Wilckens sortiment špecialne určený pre poľnohospodárstvo.

Spoločnosť Wilckens je založená od roku 1845 a je špecialista vo výrobe farieb a lakov.

Smozrejmosťou je paleta farieb všetkých originálnych výrobcov poľnohospodárskej techniky.


 

Granit Lak Fiat oranžová

Farebný odtieň: Fiat oranžová Balenie: 400 ml sprej Hodiace sa pre: Fiat Farba: dopravná oranžová Technické dáta: Popis Vysoko kvalitný akrylový lak. Farebne presné lakovanie a opravy lakov na menších plochách. Špeciálne pre stroje, strojné súča..

13,50€ Bez DPH: 11,25€

GRANIT Lak Welger červený

Farebný odtieň: Welger červený Balenie: 1l plechovka Technické dáta: Nopolux - vysoko lesklý, rýchlo schnúci syntetický živičný lak vysokej kvality as vynikajúcimi krycími vlastnosťami pre vozidlá a stroje v štandardných odtieňoch Nopolux je niele..

20,46€ Bez DPH: 17,05€

GRANIT Lak Welger červený

Barevný odstín: Welger červený Balení: 400 ml sprej Technická data: description Vysoko kvalitná akrylová farba. Farebne presné lakovanie a opravy lakov na menších plochách. Najmä na stroje, strojné súčiastky, náradie, vozidlá všetkých druhov, prís..

14,04€ Bez DPH: 11,70€

GRANIT Lak Welger zelený

Farebný odtieň: Welger zelený Balenie: 1l plechovka Technické dáta: Nopolux - vysoko lesklý, rýchlo schnúci syntetický živičný lak vysokej kvality as vynikajúcimi krycími vlastnosťami pre vozidlá a stroje v štandardných odtieňoch Nopolux je nielen..

20,46€ Bez DPH: 17,05€

GRANIT Lak Zetor červená

Barevný odstín: Zetor červená RAL 2002 Balení: 400 ml sprej Technická data: description Vysoko kvalitná akrylová farba. Farebne presné lakovanie a opravy lakov na menších plochách. Najmä na stroje, strojné súčiastky, náradie, vozidlá všetkých druh..

12,60€ Bez DPH: 10,50€

GRANIT Lak Zetor čierno-zelený

Barevný odstín: Zetor čierno-zelený Balení: 400 ml sprej Technická data: description Vysoko kvalitná akrylová farba. Farebne presné lakovanie a opravy lakov na menších plochách. Najmä na stroje, strojné súčiastky, náradie, vozidlá všetkých druhov,..

12,60€ Bez DPH: 10,50€

GRANIT Lak Zetor slonová kosť

Barevný odstín: Zetor slonová kosť Balení: 400 ml sprej Technická data: description Vysoko kvalitná akrylová farba. Farebne presné lakovanie a opravy lakov na menších plochách. Najmä na stroje, strojné súčiastky, náradie, vozidlá všetkých druhov, ..

12,60€ Bez DPH: 10,50€

GRANIT Traktorový lak čierno-zelený

Farebný odtieň: Zetor čiernozelený Balenie: 750 ml nádoba Technické dáta: Nopolux – vysoko lesklý syntetický lak s vynikajúcou krycou schopnosťou. Farebné odtiene originálnych výrobcov strojov... Agria, Case, Claas, John Deere, Deutz, Eicher, F..

19,68€ Bez DPH: 16,40€

GRANIT Traktorový lak Unimog morský zelený

Farebný odtieň: Unimog morský zelený Balenie: 1l plechovka Technické dáta: Nopolux - vysoko lesklý, rýchlo schnúci syntetický živičný lak vysokej kvality as vynikajúcimi krycími vlastnosťami pre vozidlá a stroje v štandardných odtieňoch Nopolux je..

20,46€ Bez DPH: 17,05€

GRANIT Traktorový lak Unimog sýto zelený

Farebný odtieň: Unimog sýto zelený Balenie: 1l plechovka Technické dáta: Nopolux - vysoko lesklý, rýchlo schnúci syntetický živičný lak vysokej kvality as vynikajúcimi krycími vlastnosťami pre vozidlá a stroje v štandardných odtieňoch Nopolux je n..

20,46€ Bez DPH: 17,05€

GRANIT Traktorový lak Zetor červený

Farebný odtieň: Zetor červený RAL 2002 Balenie: 1l plechovka Technické dáta: Nopolux - vysoko lesklý, rýchlo schnúci syntetický živičný lak vysokej kvality as vynikajúcimi krycími vlastnosťami pre vozidlá a stroje v štandardných odtieňoch Nopolux ..

17,58€ Bez DPH: 14,65€

GRANIT Traktorový lak Zetor čierny-zelený

Farebný odtieň: Zetor čierno-zelená Balenie: 1 l dóza Popis: Nopolux - vysoko lesklá, rýchloschnúca syntetická živicová farba vysokej kvality a s vynikajúcimi krycími vlastnosťami pre vozidlá, traktory a stroje v štandardných farbách všetkých význa..

19,68€ Bez DPH: 16,40€

GRANIT Traktorový lak Zetor slonovinový

Farebný odtieň: Zetor slonovinový Balenie: 1l plechovka Technické dáta: Nopolux - vysoko lesklý, rýchlo schnúci syntetický živičný lak vysokej kvality as vynikajúcimi krycími vlastnosťami pre vozidlá a stroje v štandardných odtieňoch Nopolux je ni..

19,98€ Bez DPH: 16,65€

Lak Case IH strieborná metalíza

Farebný odtieň: Case IH strieborná metalíza Balenie: 1 l dóza Popis: Nopolux - vysoko lesklá, rýchloschnúca syntetická živicová farba vysokej kvality a s vynikajúcimi krycími vlastnosťami pre vozidlá, traktory a stroje v štandardných farbách všetký..

20,46€ Bez DPH: 17,05€

Lak Claas červená

Farebný odtieň: Claas červená Balenie: 1 l dóza Popis: Nopolux - vysoko lesklá, rýchloschnúca syntetická živicová farba vysokej kvality a s vynikajúcimi krycími vlastnosťami pre vozidlá, traktory a stroje v štandardných farbách všetkých významných ..

20,46€ Bez DPH: 17,05€

Lak Agria zelená stará

Farebný odtieň: Agria zelená stará Balenie: 1 l dóza Hodiace sa pre: Agria Popis: Nopolux - vysoko lesklá, rýchloschnúca syntetická živicová farba vysokej kvality a s vynikajúcimi krycími vlastnosťami pre vozidlá, traktory a stroje v štandardných ..

20,46€ Bez DPH: 17,05€

Zobrazenie 1 až 16 z 127 (8 stránok)